Hotel Rumburk Lužan
Hotel Lužan ubytování Rumburk Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Lužan / Rumburk

Hotel Lužan sídlí v Rumburku, přímo ve středu města na Lužickém náměstí. Hotel Lužan poskytuje komfortní ubytování, při kterém lze navštívit řadu historických památek a pořádat výlety do okolní panenské přírody.

Hotel Lužan v Rumburku ubytování
Luxusní hotelový komplex Lužan v Rumburku nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových pokojích, z toho 4 apartmány. Součástí každého pokoje je koupelna s masážním sprchovým koutem nebo masážní vanou, WC, TV se satelitním příjmem, internet, telefon, vysoušeč vlasů. K ceně pokoje je  poskytována 1 hodina zdarma v  bowlingovém centru.

Hotel Lužan ubytování v Rumburku služby
Rumburský hotel Lužan zve aktivní hosty ke využití fitness prostor, sauny, golfového trenažeru. Ani během svého pobytu v hotelu se nemusíte vzdát svého bowlingového večera. V areálu hotelu Lužan se nachází 6 bowlingových drah, které jsou vybaveny automatickými stavěči systému Brunswick, což zaručuje profesionální úroveň. Každý hráč si může po hře požádat o vytisknutí své hry. Hosté, kteří preferují jinou zábavu je připravena Herna Bar, který najdete v přízemí hotelového komplexu Lužan v Rumburku. Pro ty, kteří mají rádi ten mrazivý pocit při sázení, je tu k výběru široká škála výherních hracích automatů, výherní loterní terminály a elektronická ruleta, kulečník, fotbálek. Herna Bar je otevřen non stop.

Ubytování v Rumburku hotel Lužan okolí
Rumburk je město v nejsevernější části České republiky. Nabízí návštěvníkům nejenom historické památky, ale hlavně možnost výletů do okolní panenské přírody. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, houbaření nebo sportovní vyžití pro celou rodinu.
Hotel Rumburk Lužan - Služba na recepci je 24 hodinHotel Rumburk Lužan -  je k dispozici připojení na internetHotel Rumburk Lužan -  je k dispozici letní terasaHotel Rumburk Lužan - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rumburk Lužan - disponuje restauracíHotel Rumburk Lužan - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Rumburk Lužan - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rumburk Lužan - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rumburk Lužan - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Děčín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com